طراحی سایت

طراحی سایت

صفحات استاتیک

در طراحی سایت به روش استاتیک (ایستا) محتویات وبسایت گرد آوری و با استفاده از اسکریپت نویسی توسط زبان هایی مانند HTML، CSS، Java و ... آماده سازی صفحات وبسایت انجام می شود. با در نظر گرفتن سرعت بسیار عالی بارگذاری صفحات و همچنین امنیت بسیار بالا، طراحی وب سایت به روش استاتیک می تواند بهترین انتخاب برای ورود شما و یا تجارت شما به شبکه ی جهانی اینترنت باشد. با این وجود در این روش تغییرات در ساختار کلی وب سایت توسط کاربر مقدور نمی باشد و اگر سایت شما به گونه است که نیاز به بروز رسانی منظم سایت داشته باشید، می توانید از طراحی سایت به روش داینامیک استفاده نمایید.

اسکریپت نویسی صفحات با استفاده از زبان های برنامه نویسی بروز، بکارگیری تکنیک های مناسب در طراحی و همچنین بهینه سازی صفحات از عوامل بسیار مهم در طراحی وب سایت ها ی اینترنتی می باشد. تیم طراحی شرکت عصر وب تنکابن با دانش کافی در زمینه های ذکر شده، راه ورود شما را به دنیای اینترنت در کمترین زمان ممکن فراهم خواهد نمود. فقط کافیست نیاز های طراحی خود را با ما مطرح نمایید، ما شما را در تحقق نیاز هایتان همراهی می نمایم.

صفحات داینامیک

در طراحی سایت به روش داینامیک (پویا) تمامی نیاز های شما توسط طراحان ما ارزیابی و با استفاده از نرم افزار های مدیریت محتوا (CMS) و یا اسکریپت نویسی به زبان های PHP، CGI ، خانواده ی .Net مایکروسافت و تا حد امکان توسط سایر زبان های مد نظر شما، سایت طراحی و آماده سازی می شود. در این روش طراحی، اکثر اطلاعات وب سایت بدون نیاز به دانش اسکریپت نویسی و با استفاده از امکانات مدیریتی که به کاربر داده می شود، قابل تغییر و بروزرسانی می باشد. طراحی داینامیک برای خلق سایت های خبری، فروشگاهی، بازی های آنلاین در کل برای سایت هایی که نیاز به بروزرسانی مداوم دارند استفاده می شود.

سرعت بارگذاری صفحات و همینطور امنیت در این روش نیز بسیار حائز اهمیت بوده و تیم طراحی شرکت عصر وب تنکابن همیشه با استفاده از بهترین تکنیک و ابزار ها همواره شما را در نگهداری و مدیریت بسیار راحت تر سایت و همچنین بهینه سازی سایت به بهترین نحو یاری می نماید. ایده ی خود را با ما در میان بگذارید و ما شما را در آفرینش ایده هایتان یاری میکنیم.

سفارش طراحی سایت

ارتباط با ما

  • مازندران - تنکابن - خیابان طالقانی - مجتمع تجاری پردیس - طبقه ی اول
  • شماره تماس : ۵۴۲۲۸۰۲۵-۰۱۱
  • ایمیل : [email protected]
  • ساعات اداری شرکت: صبح ۸ الی ۱۳ - عصر ۱۵ الی ۲۰

عضویت در خبرنامه شرکت

در صورت تمایل به دریافت اطلاعیه ها ، سرویس های جدید و پیشنهادات ویژه در قسمت خبرنامه عضو شوید .

درباره ی ما

شرکت عصر وب تنکابن با کادری مجرب و مختصص از سال ١٣٨۳ فعالیت های خود را در راستای امنیت و خدمات شبکه , نرم افزار , سخت افزار , اینترنت و مشاوره پروژه های عظیم راه بردی شبکه آغاز نمود .

ادامه